Firma Fox-Rzeszów przeniosła swoją siedzibę do nowego lokalu:

KRASNE 110 36-007 KRASNE k./RZESZOWA (przy Drodze Krajowej E4 wylotowej z Rzeszowa).

 

Jesteśmy bezpośrednim importerem części zamiennych do samochodów marki Mazda, Hyundai, Daewoo, Chevrolet KIA  

Zaopatrujemy wielu kooperantów zarówno w Polsce jak i za granicą 

Posiadamy na powierzchni 1000m2 największy i najlepiej zaopatrzony na podkarpaciu magazyn części zamiennych dostępnych od ręki, 
Oferujemy najszybszą realizację zamówienia na części. 

Dysponujemy oryginalnymi katalogami części zamiennych, na bieżąco aktualizowanymi, co umożliwia 100-procentowy i trafny dobór oraz wycenę części zamiennej do samochodów marki Mazda, Hyundai, Daewoo, Chevrolet KIA 
Dysponujemy również profesjonalnymi katalogami zamienników . Umożliwia to zastosowanie w samochodzie tańszej, nieco gorszej jakości części. 

W naszej firmie dokonujemy szczególnej staranności, aby zakupione części charakteryzowały się najwyższą jakością, a zarazem najniższą ceną. U nas zakupicie Państwo każdą, nawet najmniejszą część do samochodów marki Mazda, Hyundai, Daewoo, Chevrolet KIA. Jeśli dana część nie występuje w zamienniku zaoferujemy oryginalną, sygnowaną przez producenta samochodu część zamienną najwyższej jakości. 


 
Firma FOX-RZESZÓW zatrudnia wysoko wykwalifikowany personel, który zaproponuje kilka najbardziej optymalnych wariantów, tak by dostosować wytyczne właściciela samochodu do jego potrzeb.

Pełny dostęp do oryginalnych, sygnowanych przez producentów samochodów marki Mazda, Hyundai, Daewoo, Chevrolet KIA części zamiennych, gwarantuje złożenie, zarówno cenowo jak i jakościowo najkorzystniejszej oferty, a co za tym idzie kompleksową obsługę i informacje o możliwościach oraz sposobie naprawy. 

Posiadamy profesjonalny serwis z kompetentnie wyszkolonymi i doświadczonych serwisantami, wykonujemy w pełni profesjonalnie zlecone naprawy oraz przeglądy okresowe.