0

Twój koszyk jest pusty.

Kategorie

Godziny otwarcia
Pn-Pt: 8:00 - 17:00,
Sob: 8:00 - 14:00
CENNIK PRZESYŁEK
Przedpłata:
list polecony ekonomiczny 8 zł
list polecony priorytetowy 10 zł
paczkomat INPOST 13 zł
Paczka pocztowa 18 zł
Przesyłka kurierska DPD 18 zł
Przy zamówieniu powyżej 500zł przesyłka jest darmowa.
Płatność przy odbiorze ( pobranie)
Paczkomat INPOST 16 zł
Poczta Polska 23 zł
Kurier DPD 23 zł
   

Witamy na stronie firmy Fox Rzeszów:

KRASNE 110 36-007 KRASNE k./RZESZOWA (przy Drodze Krajowej E4 wylotowej z Rzeszowa).

 

  

 

Posiadamy na powierzchni 1000m2 największy i najlepiej zaopatrzony na podkarpaciu magazyn części zamiennych dostępnych od ręki, 
Oferujemy szybką realizację zamówienia na części. 

Dysponujemy oryginalnymi katalogami części zamiennych, na bieżąco aktualizowanymi, co umożliwia 100-procentowy i trafny dobór oraz wycenę części zamiennej do samochodów marki Mazda, Hyundai, Daewoo, Chevrolet KIA 
Dysponujemy również profesjonalnymi katalogami zamienników . Umożliwia to zastosowanie w samochodzie tańszej, nieco gorszej jakości części. 

W naszej firmie dokonujemy szczególnej staranności, aby zakupione części charakteryzowały się najwyższą jakością, a zarazem najniższą ceną. U nas zakupicie Państwo każdą, nawet najmniejszą część do samochodów marki Mazda, Hyundai, Daewoo, Chevrolet KIA. Jeśli dana część nie występuje w zamienniku zaoferujemy oryginalną, sygnowaną przez producenta samochodu część zamienną najwyższej jakości. 


 
Firma FOX-RZESZÓW zatrudnia wysoko wykwalifikowany personel, który zaproponuje kilka najbardziej optymalnych wariantów, tak by dostosować wytyczne właściciela samochodu do jego potrzeb.

Pełny dostęp do oryginalnych, sygnowanych przez producentów samochodów marki Mazda, Hyundai, Daewoo, Chevrolet KIA części zamiennych, gwarantuje złożenie, zarówno cenowo jak i jakościowo najkorzystniejszej oferty, a co za tym idzie kompleksową obsługę i informacje o możliwościach oraz sposobie naprawy. 

Posiadamy profesjonalny serwis (Bosch Car Serwis) z kompetentnie wyszkolonymi i doświadczonych serwisantami, wykonujemy w pełni profesjonalnie zlecone naprawy oraz przeglądy okresowe.